ADRES: Serhat Mahallesi 1306. Cadde No:10 Yenimahalle/ANKARA

HAKKIMIZDA


Biz Ne Yapıyoruz?
Yüksek teknoloji ile ürettiğimiz saf suyu işletmenize kadar getiriyoruz. İmalatlarınızda ihtiyacınız olan kalitede ve saflıkta suyu sizin üretiyoruz. Saf su, yumuşak su veya özel prosesiniz için gerekli olan suyu, sürekli olarak aynı kalitede tedarik ediyoruz.

SAF SU

Medikal sektörünün değişen kalitedeki su ihtiyaçlarını karşılayan çözümler üretiyoruz.

ULTRA SAF

Tesisimizde ultra saf su üretilmektedir. Suyun saflık deresi iletkenlik cinsinden ölçülür. Ultra saf suyun iletkenliği 0 (sıfır) değerine yakındır.

TEMİZ SU

Deniz, nehir, kuyu gibi su kaynaklarından içilebilir temiz su elde ediyoruz.

SU ARITMA

Su arıtma sistemlerinin dizayn ve uygulama alanlarında faaliyet gösteren ve ana amaç olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir mühendislik firmasıdır.

Hizmet verdiğimiz sektörler
Türkiye’nin her köşesinde birçok başarılı projeye imza atmış olan ABA Kimya Arıtma Sistemleri ekibi olarak, başta komşu ülkeler olmak üzere Ortadoğu, Afrika ve Asya pazarlarında da aktif olarak faaliyet gösteriyoruz.

Aba Kimya Vizyonumuz
Her an her yerde, koşulsuz müşteri memnuniyetini esas almak, Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak kabul etmek, Kimyevi maddeleri, doğaya ve çevreye uyumlu üretmek, iş ahlakı ve kurum kültürü normlarında kıymet yaratarak çalışmak, Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle, aynı hedefe doğru sürekli büyüyerek lider firma olmak ve bunu sürdürmektir.


Aba Kimya, Saf Su Fiyatları, kimya, su kimya, saf su, saf su ankara, ana sayfa, hakkımızda, ürünlerimiz, Saf Su, Deiyonize Su, Su Arıtma, Deniz Suyu Arıtma, Kimyasal Dozajlama, Ozonlama, Tortu Filtrasyon, Temiz Su Arıtma, Atık Su Arıtma, Su Kimyasalları, Hizmetlerimiz, Saf Su Ankara, Su Arıtma Ankara, iletişim, su arıtma ankara yenimahalle, su arıtma,ters ozmoz,su yumuşatma cihazı,su arıtma cihazı,endüstriyel su arıtma,antiskalant,distile su,saf su, saf su arıtma cihazı, Su Arıtma Sistemleri Ankara Yenimahalle