ADRES: Serhat Mahallesi 1306. Cadde No:10 Yenimahalle/ANKARA

SAF SU


SAF SU NEDİR ?
Saf su, laboratuvarlarda kullanılan su; organik ve inorganik maddelerden arındırılmış damıtık. Hemen her çözelti ve çalışma damıtık su ile yapılır. Çeşme suyu kullanılmışsa bunu belirtmek gereklidir. Pratikte en fazla bir defa damıtılmış su kullanılır. Ancak özel durumlarda iki defa damıtılmış su ile çalışılmaktadır.

Saf sular farkında olmasak da hayatımızın içerisinde yer almaktadır. Bazı sistemlerin sağlıklı çalışması için saf suya ihtiyaç vardır. Akü suları, akvaryum suları saf suya ihtiyaç duyulan noktalardan bazılardır. Eğer bir işletme sahibi değilseniz, 5 litre saf su ihtiyacınızı karşılayabilecek yeterlilikte ise daha fazla saf su almanız suyun zaman içerisinde bozulmasına neden olacaktır.

Saf sular yapısı gereği kolayca bozulabilir. Özellikle hava ile temasıyla beraber bozulma süreci başlayacaktır. Sizin suyun saflığını korumak için önlemler almanız gerekiyorsa bizim de suları şişelerken önlem almamız gerekmektedir. Bu durumun bilinci içerisinde davranarak suları şişelere doldururken gerekli önlemleri alıyor ve size %100 saf su veriyoruz.

İşletmeler ihtiyaç duydukları saf su miktarları doğrultusunda sipariş verebilmektedir. Sıkça tercih edilen 30 litre bidonda saf su fiyat ve miktar dengelemesi oldukça uygun bir üründür.

Saf suların kullanıldığı konumlar hassas konumlardır. Kullanılacak saf suyun iyi analiz edilmesi, gerekli kontroller yapıldıktan sonra bidonlara doldurulması gerekmektedir. Burada bidonun yapısı da ön plana çıkmaktadır. Bidonun üretildiği madde kesinlikle suyu kirletmemeli veya saflığını kaybedecek herhangi bir etki yapmamalıdır. Bütün bu süreç göz önüne alındığında saf suyu sağlayıcınızın sizlere kalite bir hizmet vermesini beklersiniz.

20 litre bidonda saf su evler için temizlik ürünü olarak kullanılan en ideal su miktarıdır. Suyun sağlıklı kalması için ihtiyacınızdan fazla su almamanızı tavsiye ederiz. Evlerde özellikle cam temizliği ve ahşap temizliğinde kullanılan saf sular yumuşak yapısı nedeniyle çizme yapmaz ve içeriğinin temiz olması sebebiyle leke de bırakmaz.

20 litre bidonda saf su evler için temizlik ürünü olarak kullanılan en ideal su miktarıdır. Suyun sağlıklı kalması için ihtiyacınızdan fazla su almamanızı tavsiye ederiz. Evlerde özellikle cam temizliği ve ahşap temizliğinde kullanılan saf sular yumuşak yapısı nedeniyle çizme yapmaz ve içeriğinin temiz olması sebebiyle leke de bırakmaz.

Şebekede kullandığımız suyun içerisinde çeşitli organizmalar, mineraller ve tuz bulunmaktadır. Su de iyonize edilerek saf su elde edilir ve 1000 litre IBC tankta saf su olarak kullanıma hazır hale getirilir. De iyonize etmek, suyun içerisindeki anyon ve katyonların ayrıştırılması anlamına gelir.

Uzun süreli kullanım için tankın hangi malzemeden yapıldığı, suyu ne kadar muhafaza ettiği ve kullanım kolaylığı önemlidir. Sizlerin rahat bir şekilde 1000 litre IBC tankta saf su karşılıyor, ürün kalitemiz ve kullanım kolaylığıyla işinizi kolaylaştırıyoruz. Bu ürünü sizlere doldurma vanası, doldurma hortumu, aküler için uygun kaplin bağlantı ile sunuyoruz.

Saf su elde edilmesi uzun soluklu işlemler aşamasından sonra olmaktadır. İşlemler sonrasında saf su dolum işlemine geçilir. Dolular 5 litrelik, 20 litrelik ve 30 litrelik bidonlara doldurulduğu gibi 1000 litre kapasiteli depolara da aktarılabilir. Saf hale getirilen suyun büyük bir bölümü ise tankerlere doldurularak gerekli yerlere temin edilmesi sağlanır.

Saf su dolum istasyonları tasarruf anlamına gelmektedir. Azar azar ve sık sık taşımalar gereksiz maliyet anlamına gelmektedir. Özellikle tankerle taşımacılıkta hem zaman hem de maddi olarak ciddi tasarruf sağlanmaktadır. Ayrıca ambalaj yapılan ürünlerin ambalaj fiyatını ödemeden rahatlıkla ticaretinizi yapabilirsiniz.


Aba Kimya, Saf Su Fiyatları, kimya, su kimya, saf su, saf su ankara, ana sayfa, hakkımızda, ürünlerimiz, Saf Su, Deiyonize Su, Su Arıtma, Deniz Suyu Arıtma, Kimyasal Dozajlama, Ozonlama, Tortu Filtrasyon, Temiz Su Arıtma, Atık Su Arıtma, Su Kimyasalları, Hizmetlerimiz, Saf Su Ankara, Su Arıtma Ankara, iletişim, su arıtma ankara yenimahalle, su arıtma,ters ozmoz,su yumuşatma cihazı,su arıtma cihazı,endüstriyel su arıtma,antiskalant,distile su,saf su, saf su arıtma cihazı, Su Arıtma Sistemleri Ankara Yenimahalle