ADRES: Serhat Mahallesi 1306. Cadde No:10 Yenimahalle/ANKARA

TEMİZ SU ARITMA


Sağlıklı ve güvenilir içme suyu için;

Bir insanın günde içmesi gereken su miktarı en az 2 litredir. Ancak içilen suyun miktarı kadar, suyun kaliteli, temiz ve sağlıklı olması da insan hayatı için önem taşımaktadır.

Bazı şebeke ve kuyu sularında bulunan klor, kurşun, bakır, kum gibi çeşitli kirleticiler ve mikroorganizmalar yaşam kaynağımız olan suyu sağlıksız hale getirmektedir.  İçme suyu arıtma sistemi suyunuzu tüm zararlı maddelerden arındırmaktadır. Elde edilen suda herhangi bir mikro-organizma bulunması riski de bulunmamaktadır. Arıtılan su, vücudun ihtiyacı olan az miktarda kalsiyum ve magnezyum iyonları içerir. Kısaca su arıtma sistemleri sağlık açısından güvenilir suyu elde etmenizi sağlar.

Musluğunuzdan damak tadınıza uygun berrak ve kokusuz içme suyu,

İçme suyunuzun görünüm, tat ve kokusunu olumsuz etkileyen tüm kirleticilerden arındıran. A.O. Smith evsel arıtma sistemleri çok aşamalı filtrasyon teknolojisi ile lezzetli, berrak, kokusuz ve taze içme suyunu size en yakın kaynaktan yani musluğunuzdan elde etme imkanı sağlar.

Artık yemek ve çay keyfiniz daha farklı,

A.O. Smith su arıtma sistemi kullandığınızda pişirdiğiniz yemeklerin çok daha lezzetli olduğunu fark edersiniz çünkü, su arıtma sistemleri ile suyunuzdan tüm zararlı ve kirletici unsurları uzaklaştırarak, yemeğinize verdiği kötü tadı engellersiniz. Arıtılan suyla yapılan çay, kahve gibi sıcak içecekler ile limonata gibi soğuk su ile yapılan içecekler doğal kokusunu ve tadını koruyarak asıl rengini alacaktır. Arıtılmış su ile çay ve kahve sohbetleri çok daha lezzetli ve keyifli hale gelecektir.

Daha az masraf, uzun vadede tasarruf,

İçme suyu arıtma sistemleri uzun vadede evinizde içme suyuna yapacağınız masrafı azaltacaktır.  Ortalama  ilk 12 ayın sonunda sistem kendini amorti edecek ve uzun vadede suya yapılan masraflar sıfırlanacak ve tasarruf edilecektir. Diğer yandan arıtılmış su ile yapılan çay ve yemeklerde su kireçten arındırıldığı için kaynama süresi azalacak kullandığınız çay, kahve makinesı, su ısıtıcısı gibi elektrikli aletlerin verimliliği ve kullanım ömrü uzayacak ve dolaylı olarak enerji tasarrufu sağlanacaktır.


Aba Kimya, Saf Su Fiyatları, kimya, su kimya, saf su, saf su ankara, ana sayfa, hakkımızda, ürünlerimiz, Saf Su, Deiyonize Su, Su Arıtma, Deniz Suyu Arıtma, Kimyasal Dozajlama, Ozonlama, Tortu Filtrasyon, Temiz Su Arıtma, Atık Su Arıtma, Su Kimyasalları, Hizmetlerimiz, Saf Su Ankara, Su Arıtma Ankara, iletişim, su arıtma ankara yenimahalle, su arıtma,ters ozmoz,su yumuşatma cihazı,su arıtma cihazı,endüstriyel su arıtma,antiskalant,distile su,saf su, saf su arıtma cihazı, Su Arıtma Sistemleri Ankara Yenimahalle